Reference

narodni-muzeum

Národní muzeum

Pro nejznámější české muzeum jsme připravili mobilní aplikaci, která obohatí návštěvu muzea o další zajímavé informace. Audio a video nahrávky rozšíří expozice o další rozměr.

land-of-stories

Land of stories

Krásy České republiky v mobilní aplikaci Land of Stories. Zajímavé tipy na výlety, informace o těch nejhezčích místech naší země a kalendář kulturních akcí. To vše doplněno diářem, kde si můžete své cesty zaznamenat.

jewish-trips

Jewish trips

Průvodce pro české i zahraniční turisty, kteří chtějí poznat židovskou minulost i současnost v České republice. Aplikace obsahuje mobilní diář pro zaznamenání poznámek z cest.

kudy-z-nudy

Kudy z nudy

Neseďte doma a vydejte se na výlet s mobilní aplikací Kudy z nudy. Výlety, činnosti, akce a nejzajímavější místa v České republice.

wine-trails

Wine trails

Projedete se na kole jihomoravskými vinicemi, poznáte krásy Jižní Moravy, památky, jiskřivou chuť vína a hřejivé slunce. S diářem a mapou si zároveň své cesty uložíte a můžete se k nim vracet.

jizni-morava

Jižní Morava

Společník při cestách krajem vína, slunce, dobrého jídla a překrásné přírody. Pro Jihomoravský kraj jsme připravili turistického průvodce.