Třinec v mobilu

Oficiální aplikace města Třinec přináší moderní a pohodlný způsob, jak udržovat spojení s městem přímo ve vašem mobilu. Dostupná pro platformy Android i iOS, tato aplikace nabízí mnohem více než pouhý přístup k informacím. Město se rozhodlo pro tuto inovativní cestu z důvodu dvou klíčových faktorů. Zaprvé, schopnost zasílat notifikace uživatelům, což má mimořádný význam v případě náhlých havárií a událostí, kdy je okamžitá informovanost klíčová. Zadruhé, více než 60% návštěvníků oficiálního webu města přistupuje k informacím přes mobilní zařízení. Aplikace tak významně zvyšuje dostupnost městských služeb pro všechny občany, kteří preferují rychlý a snadný přístup k důležitým informacím o životě v Třinci.

Hlášení závad

Funkce hlášení závad pro občany/uživatele aplikace je klíčovým prvkem této inovativní platformy. Umožňuje snadné a rychlé nahlášení různých problémů, jako jsou nepořádek, nefunkční osvětlení a další defekty. Stačí uživateli vyfotit a popsat daný problém, případně, pokud povolí sdílení polohy, aplikace automaticky zaznamená místo, kde se daná závada nachází. Tento systém značně zjednodušuje proces podávání zpráv o problémech ve městě.

Pro správce a úředníky města představuje tato funkce také významný nástroj. Každé nové hlášení a jeho změny jsou jim okamžitě zasílány na e-mail. To zajišťuje rychlou reakci a umožňuje okamžité řešení problému. Správci mohou také poslat občanovi/uživateli zpětnou vazbu, například ve formě komentáře či fotografie, ohledně vyřešení dané situace. Tímto způsobem se zvyšuje transparentnost a účinnost komunikace mezi městem a jeho občany.

Město pod palcem

Aplikace Třinec je komplexního řešení Města pod palcem, které přesahuje běžné rámce mobilní aplikace, poskytující občanům moderní a pohodlný způsob, jak udržovat spojení s městem přímo ve svém mobilu. Kromě uživatelsky přívětivé mobilní aplikace zahrnuje také výkonné systémy pro správu obsahu, hlášených závad, díky kterému mohou města účinně komunikovat s občany, poskytovat jim důležité informace a zároveň rychle řešit případné problémy a závady v infrastruktuře. Součástí tohoto komplexního řešení jsou také anketní systémy, které umožňují městu získat cenná data a názory občanů.

Více informací o produktu Město pod palcem naleznete na těchto stránkách – www.mestopodpalcem.cz.